Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Вага | 30 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 660 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Компресор; Повітряний фільтр; Колеса; Інструкція користувача; Гарантійний талон; Паковання. |
| Потужність | 1,8 |
| Потужність двигуна | 2.4 л.с. |
| Напруга | 220 В |
| Батьківщина бренду | Корея |
| Колір | Блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 736 ₴





