Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердління бетону | 13.000 мм |
| Діаметр свердління дерева | 35.000 мм |
| Діаметр свердління металу | 12.000 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Додаткова ручка; Обмежувач глибини; Ключ для патрона; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Макс. частота обертання шпинделя | 3000 об/хв |
| Потужність | 0,650 |
| Напруга | 220 В |
| Батьківщина бренду | Корея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 551,90 ₴

