Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні параметри | |
| Вага | 48 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 30 мм |
| Глибина пропилу 45 град. | 65 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 82 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Станок циркулярный GTM TS12M; Пиляльний диск 315*30 мм Z=40 для дерева; Додаткове розширення столу; Ключі гайкові; Дерев'яне паковання; Інструкція користувача; Гарантійний талон |
| Максимальний зовнішній діаметр диска | 315 мм |
| Потужність | 2000 |
| Особливості | Макс. ширина дошки 1600 мм |
| Батьківщина бренду | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 909,21 ₴

