Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.85 кг |
| Висота | 242 мм |
| Довжина | 462 мм |
| Ширина | 256 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Ящик 1 шт. |
| Особливості | Металеві замки. |
| Батьківщина бренду | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 292 ₴

