Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 256 мм |
| Довжина | 525 мм |
| Ширина | 246 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Ящик 1 шт. |
| Особливості | 4 органайзера; Зручна ручка; Алюмінієві затискачі; Глибокий органайзер для зберігання біт і головок; Отвір для навісного замка; Бічні ручки. |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Колір | Чорний з сірим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 145 ₴

