Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип | Зарядний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.25 кг |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 88 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Зарядний пристрій для Bosch GAL 12V-40 (1.600.A01.9R3); Гарантійний талон; Інструкція. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 153,78 ₴

