Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. |
| Комплектація | Акумулятори 2 шт. |
| Макс. ємність акумулятора | 2 А·год |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 151,58 ₴

