Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Зарядний пристрій; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Особливості | Призначений для одночасного заряджання двох батарей; Індикатор статусу заряджання; Захист від надмірного заряджання; Захист від короткого замикання. |
| Батьківщина бренду | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 449,86 ₴




