Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Країна виробник | Тайвань |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 870 мм |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Довжина | 520 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Свердлильний верстат; Гарантійний талон; Інструкція. |
| Особливості | Максимальний діаметр затиску для свердел 13 мм. |
| Батьківщина бренду | Швейцарія |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 373,16 ₴





