Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deli |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Паяльник пластикових труб; Кількість насадок: 6 шт; Металевий ящик; Інструкція користувача; Гарантійний талон |
| Потужність | 1,5 |
| Особливості | Діаметр насадок: 50 мм; 63 мм; 40 мм; 32 мм; 25 мм; 20 мм |
| Батьківщина бренду | Китай |
| Колір | Жовтий з чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 014 ₴





