Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Вага | 29 кг |
| Довжина | 660 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Бурильна установка GTM BMK-300/2AC; Набір приладдя; Інструкція користувача; Гарантійний талон |
| Максимальна потужність (кВт) | 4,98 |
| Напруга | 220 В |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Колір | Оранжевий з чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 037,50 ₴





