Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Максимальна глибина пропілу | 79 мм |
| Додаткові функції | |
| Вага | 26 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 30 мм |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 706 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Паралельний упор; Перехідник для видалення пилу; Пиляльне полотно 254x30 мм; Штовхач; Кутовий упор. |
| Максимальний зовнішній діаметр диска | 254 мм |
| Потужність | 1800 |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Утоплювальний розклинювальний ніж; Саморегульований паралельний упор. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Кут нахилу відрізного диска | 45 град |
| Колір | Синій |
| Частота обертів холостого ходу | 3650 об/хв |
| Частота тока | 50 Гц |
| Ширина | 578 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 949,70 ₴




