Робота з пиломатеріалами в будівництві трапляється досить часто. Виконувати її швидко та якісно Вам допоможе дискова пила, моделі PKS 55. Цей інструмент здатний ефективно працювати під час під'єднання до електромережі 220 В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина пропілу | 55 мм |
| Додаткові функції | |
| Вага | 3.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 20 мм |
| Глибина пропилу 45 град. | 55 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 38 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Дискова пила; Паралельний упор 160х345 мм; Пиляльний диск. |
| Максимальний зовнішній діаметр диска | 160 мм |
| Потужність | 1200 |
| Напруга | 220 В |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Кут нахилу відрізного диска | 90 град |
| Частота обертів холостого ходу | 5600 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 301,57 ₴





