Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні параметри | |
| Вага | 60 кг |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 760 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Станок; Гарантійний талон; Інструкція. |
| Потужність | 600 |
| Особливості | Діапазон поздовжніх подач: 0.08 – 0.16 мм; Метрична різь: 0.5 – 3.0 мм/об. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 250 ₴





