Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0 кг |
| Висота | 470 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження |
| Комплектація | Рюкзак; Паковання. |
| Батьківщина бренду | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 504,83 ₴







