Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 56 кг |
| Напруга | 380 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 32 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 100 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Пила монтажна; Гарантійний талон; Інструкція. |
| Потужність | 2,2 |
| Особливості | Номінальна частота струму 50 Гц; Система привода Дворайна. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 200 ₴



