Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Особливості | Має 3 зовнішні та 5 внутрішніх кишень; Місткість — до 3 електроприладів. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 253,05 ₴



