Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 320 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Пила шабельна акумуляторна; Акумуляторна батарея/(PBA 18 V 2.0 Ah); Зарядний пристрій/(AL 18V – 20); Полотно для дерева/(Top for Wood S644D); Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Напруга | 18 В |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Чорний з зеленим |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 021,20 ₴






