Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 47 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Пилозбірник; Гарантійний талон; Інструкція. |
| Потужність | 2 200 |
| Напруга | 220 В |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 810 ₴



