Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 314 мм |
| Довжина | 607 мм |
| Ширина | 277 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Ящик; паковання; |
| Особливості | Матеріал пластик; Особливості великі; Матеріал клямки алюміній; Розмір 24 |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Оранжевий з чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 479 ₴

