Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Колір | Чорний |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.956 кг |
| Висота | 284 мм |
| Довжина | 559 мм |
| Ширина | 284 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Ящик для інструментів; Паковання. |
| Особливості | Матеріал пластик; Матеріал клямки алюміній; Підходить для для гайкових ключів, для метизів. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴



