Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E Tactical |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 440 мм |
| Довжина | 260 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Рюкзак — 1 шт. |
| Колір | Камуфляжний |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 827,58 ₴









