Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 59 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1400 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Пилоубірник; Гарантійний талон; Інструкція. |
| Потужність | 3 000 |
| Напруга | 380 В |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 530 ₴

