Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт Профі |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 320.000 мм |
| Довжина | 180.000 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Платформа для роботи в стаціонарному положенні; Інструкція; Гарантійний талон. |
| Потужність | 1,100 |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 200.000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 619,74 ₴

