Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.9 кг |
| Габарити | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Лазерний нівелір; Літієва батарея; Зарядний пристрій; Пластиковий кейс; Пульт дистанційного керування; Перехідник; Кронштейн; Підіймач; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Колір | Чорний з жовтогарячим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 585,41 ₴









