Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPEX |
| Колір | Чорний |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Батьківщина бренду | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 127,55 ₴


