Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPEX |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.16 кг |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Сумка для інструменту 1 шт.; Гарантійний талон. |
| Особливості | 14 зовнішніх кишень; 9 внутрішніх кишень; Об'єм — 0,0088 м3. |
| Батьківщина бренду | Польща |
| Колір | Жовтий з чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 266,97 ₴

