Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Загальні | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження |
| Комплектація | Детектор; Паковання. |
| Особливості | Глибина виявлення дерев'яних профілів — 19 мм; Глибина виявлення струмовідних дротів — 50 мм; Глибина виявлення феромагнітних металів — 38 мм; Живлення — 9 В (6F22). |
| Батьківщина бренду | Польща |
| Колір | Жовтий з чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 204,20 ₴


