Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190.000 мм |
| Довжина | 160.000 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Паралельний упор; Обмежувач глибини вибірки; Документація; Картонна коробка. |
| Потужність | 0,750 |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Ширина | 300.000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 943,81 ₴

