Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO |
| Колір | Чорний |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.78 кг |
| Висота | 286 мм |
| Довжина | 554 мм |
| Ширина | 276 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Ящик для інструменту 1 шт. |
| Особливості | Прогумована ручка; Органайзери в кришці; Розмір 22 дюйми. |
| Батьківщина бренду | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴


