Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NEO |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 6.35 кг |
| Колір | Чорний |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 385 мм |
| Довжина | 420 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Ящик 1 шт. |
| Особливості | Кришка з прокладкою; Можна ставати зверху/витримує до 120 кг; Вантажність 50 кг. |
| Батьківщина бренду | Польща |
| Ширина | 585 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 639 ₴

