Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.254 кг |
| Висота | 271 мм |
| Довжина | 547 мм |
| Ширина | 278 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Ящик 1 шт. |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Колір | Чорний з сірим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 397 ₴

