Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.82 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час зарядки акумулятора, год,хв | 0 |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління дерева | 20 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 1 шт |
| Комплектація | Акумулятор - 2шт; Зарядний пристрій; Кейс. |
| Максимальний крутний момент | 30 |
| Макс. ємність акумулятора | 6 А·год |
| Особливості | Блокування кнопки увімкнення; Прогумований корпус. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 085,29 ₴

