Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.72 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління дерева | 20 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Картонна коробка; Без акумулятора; Без зарядного пристрою. |
| Максимальний крутний момент | 30 |
| Макс. ємність акумулятора | 6 А·год |
| Особливості | Блокування кнопки увімкнення; Прогумований корпус. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 803,62 ₴


