Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | В комплекте 1 шт. |
| Особливості | Порошкове забарвлення. |
| Батьківщина бренду | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 372 ₴

