Дриль GSB 13 RE БЗП 0.601.217.100 з легкістю просвердлює отвори в металі, цеглі та деревині. Компактні габарити корпусу електродрилі 266х180 мм і невелика вага 1,8 кг дають змогу довго тримати інструмент на вагу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердління бетону | 13 мм |
| Діаметр свердління дерева | 25 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | У комплект входить: додаткова ручка та обмежувач глибини свердління. |
| Макс. частота обертання шпинделя | 2800 об/хв |
| Максимальний діаметр свердла | 13 мм |
| Потужність | 0,6 |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Дриль призначений для свердління в деревині, металі та цеглі; Дриль обладнаний системою електронного регулювання обертів; Швидкозатискний патрон дає змогу швидко та просто міняти насадки; Дриль найкомпактніший і найлегший у своєму класі. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 175,58 ₴

