Такі прості завдання в будівництві, як свердління отворів виконуються практично щодня. Полегшити та прискорити їх можна застосувавши Дриль від компанії Bosch.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 183 мм |
| Довжина | 224 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердління дерева | 15 мм |
| Діаметр свердління металу | 6 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Макс. частота обертання шпинделя | 4000 об/хв |
| Максимальний діаметр свердла | 6 мм |
| Потужність | 0,35 |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Дриль Bosch — компактний і легкий інструмент із високою швидкістю свердління; Електронна система забезпечує плавний пуск і точнішу роботу; Нова конструкція дриля вирізняється поворотним блоком щіток і металевою стійкою підшипника. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 539,65 ₴

