Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 122 мм |
| Довжина | 441 мм |
| Ширина | 393 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердління бетону | 22 мм |
| Діаметр свердління дерева | 40 мм |
| Діаметр свердління металу | 16 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Додаткова рукоятка; Кейс; Кулачковий патрон; Обмежувач глибини. |
| Крутний момент | 14.5 Нм |
| Макс. частота обертання шпинделя | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр свердла | 13 мм |
| Потужність | 1,1 |
| Напруга | 220 В |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 624,64 ₴

