Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні параметри | |
| Вага | 51 кг |
| Висота | 580 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Верстат у комплекті; Інструкція; Гарантійний талон. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 988,40 ₴

