Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Пластиковий кейс; Паковання. |
| Особливості | Тип товару — органайзер; Кількість відділень (секцій) — 1; Матеріал застібки — пластик; Внутрішні розміри 327x510x124. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 226 ₴




