Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Колір | Чорний |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 126 мм |
| Довжина | 448 мм |
| Ширина | 322 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження |
| Комплектація | Ящик для електроінструменту — 1 шт.; Паковання. |
| Особливості | Призначення для електроінструменту; Тип переносний; Клас побутовий; Підходить для: для шурупокрута, для перфоратора, для дриля, універсальний; Внутрішній об'єм 11 л. |
| Батьківщина бренду | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 225 ₴





