Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.35 кг |
| Габарити | |
| Висота | 113 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Нівелір лазерний Bosch Professional; Чехол; Батарейки 2 x 1.5-В-LR6 (AA).; Інструкція користувача; Гарантійний талон |
| Особливості | Поворотне кріплення з потужними магнітами, |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 329,37 ₴



