Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 52 кг |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 32 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 100 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Пила монтажна; Гарантійний талон; Інструкція. |
| Потужність | 3 |
| Особливості | Характеризується жорсткістю конструкції та високою продуктивністю; Різання під кутом забезпечується за допомогою поворотних лещат. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 300 ₴



