Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Вага | 18.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 912 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Відбійний молоток; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон |
| Потужність | 1,7 |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Ширина | 205 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 678,33 ₴







