Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 18 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 435 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Пістолет для герметика; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон; Акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 996 ₴








