
Шурупокрут-дриль ударна акумуляторна Bosch Professional GSB 18V-65 2х5Аh + ЗП GAL18V-40 + кейс
14 212,58 ₴
- В наявності
- Код: 000252388
+380 (93) 471-19-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Малайзія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління дерева | 35 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 2 шт |
| Комплектація | Дриль-шурупокрут; 2 акб GBA 18V 5.0Ah; З/у GAL 18V-40; Кейс L-BOXX; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Максимальний крутний момент | 65 |
| Макс. ємність акумулятора | 5 А·год |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 212,58 ₴


