Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Ширина | 0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час зарядки акумулятора, год,хв | 1,5 |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником повідомлення без |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 2 шт |
| Максимальний крутний момент | 30 |
| Макс. ємність акумулятора | 2 А·год |
| Потужність | 0 |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Колір | Оранжевий з чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 277,16 ₴









