Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 395 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження |
| Комплектація | Кейс; Паковання. |
| Батьківщина бренду | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 759 ₴





