Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт Профі |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердління дерева | 10.000 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Посібник з експлуатації; Гарантійний талон; Паковання коробка. |
| Крутний момент | 0 Нм |
| Макс. частота обертання шпинделя | 3300 об/хв |
| Максимальний діаметр свердла | 10 мм |
| Потужність | 0,600 |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Діаметр патрона: 0.8-10 мм. |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049,90 ₴




