Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина пропілу | 51 мм |
| Додаткові функції | |
| Вага | 2.35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 20 мм |
| Глибина пропилу 45 град. | 35 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 51 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Притискна поздовжня лінійка-упор; Пиляльний диск; Шестигранний ключ. Акумуляторна батарея й Зарядний пристрій до комплекту не входить |
| Максимальний зовнішній діаметр диска | 165 мм |
| Напруга | 20 В |
| Особливості | Блокування від випадкового увімкнення; Міцна платформа з литого алюмінію; Лазерний покажчик лінії розпилювання з окремою клавішею керування; Адаптер для під'єднання пилососа; Регулювання кута нахилу пиляльного диска; Прогумована ергономічна ручка. |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Колір | Оранжевий з чорним |
| Частота обертів холостого ходу | 4200 об/хв |
| Частота тока | 0 Гц |
| Ширина | 0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 436,49 ₴



